TUTUP
Judi Online

Judi Bola

Belarus

# Team P W D L +/- Pts.
1 BATE Borisov 16 13 2 1 28-10 41
2 FK Vitebsk 16 10 4 2 25-10 34
3 Dinamo Minsk 15 10 4 1 20-7 34
4 Shakhtyor Soligorsk 16 9 5 2 19-6 32
5 FK Slutsk 16 8 3 5 18-11 27
6 Dinamo Brest 16 6 7 3 28-20 25
7 Neman Grodno 16 7 4 5 17-18 25
8 Torpedo Zhodino 15 7 3 5 15-11 24
9 Isloch 16 3 8 5 9-14 17
10 FC Minsk 16 3 6 7 18-20 15
11 Smolevichy 16 3 5 8 13-17 14
12 Gomel 16 3 4 9 7-21 13
13 FC Torpedo Minsk 16 2 5 9 7-20 11
14 Dnepr Mogilev 16 2 5 9 9-21 11
15 FK Gorodeya 16 2 5 9 11-22 11
16 FC Luch Minsk 16 2 4 10 12-28 10
  • Tuesday, 17 July 2018
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Gomel
    • 01:45
      Finished
      Dinamo Brest
      1 - 3
      Shakhtyor Soligorsk
  • Sunday, 15 July 2018
    • 20:45
      Finished
      Dnepr Mogilev
      1 - 2
      FK Gorodeya
    • 19:00
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      1 - 1
      Isloch
    • 01:45
      Finished
      FK Vitebsk
      5 - 1
      Neman Grodno
  • Saturday, 14 July 2018
    • 23:45
      Finished
      Smolevichy
      2 - 3
      BATE Borisov
    • 21:45
      Finished
      FC Minsk
      3 - 1
      FC Luch Minsk
  • Friday, 13 July 2018
    • 23:45
      Finished
      FK Slutsk
      0 - 1
      Gomel
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Isloch
  • Tuesday, 10 July 2018
    • 01:45
      Finished
      Dnepr Mogilev
      0 - 0
      Isloch
  • Sunday, 08 July 2018
    • 23:45
      Finished
      FK Slutsk
      1 - 0
      FK Gorodeya
    • 21:45
      Finished
      Smolevichy
      1 - 1
      FC Luch Minsk
    • 20:00
      Finished
      FK Vitebsk
      1 - 0
      Gomel
    • 01:45
      Finished
      Dinamo Brest
      1 - 0
      Neman Grodno
    • 00:00
      Finished
      Dinamo Minsk
      1 - 0
      FC Torpedo Minsk
  • Saturday, 07 July 2018
    • 22:15
      Finished
      FC Minsk
      0 - 0
      Shakhtyor Soligorsk
    • 00:00
      Finished
      BATE Borisov
      2 - 1
      Torpedo Zhodino
  • Monday, 02 July 2018
    • 01:45
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      1 - 0
      Smolevichy
  • Sunday, 01 July 2018
    • 23:45
      Finished
      Dinamo Minsk
      2 - 1
      Dnepr Mogilev
    • 22:00
      Cancelled
      Torpedo Zhodino
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 21:45
      Finished
      FK Gorodeya
      1 - 1
      FK Vitebsk
    • 01:45
      Finished
      Neman Grodno
      2 - 2
      FC Minsk
  • Saturday, 30 June 2018
    • 23:45
      Finished
      Torpedo Zhodino
      1 - 0
      FC Torpedo Minsk
    • 21:45
      Finished
      Isloch
      0 - 1
      FK Slutsk
    • 01:45
      Finished
      Gomel
      0 - 6
      Dinamo Brest
  • Friday, 29 June 2018
    • 23:45
      Finished
      FC Luch Minsk
      1 - 2
      BATE Borisov
  • Tuesday, 26 June 2018
    • 01:45
      Finished
      Dinamo Brest
      5 - 2
      FK Gorodeya
    • 00:00
      Finished
      FK Vitebsk
      2 - 0
      Isloch
  • Monday, 25 June 2018
    • 01:45
      Finished
      FC Luch Minsk
      1 - 3
      Torpedo Zhodino
  • Sunday, 24 June 2018
    • 23:45
      Finished
      BATE Borisov
      0 - 0
      Shakhtyor Soligorsk
    • 21:45
      Finished
      FK Slutsk
      0 - 1
      Dinamo Minsk
  • Saturday, 23 June 2018
    • 23:45
      Finished
      FC Minsk
      0 - 2
      Gomel
    • 21:45
      Finished
      Smolevichy
      0 - 1
      Neman Grodno
    • 00:00
      Finished
      Dnepr Mogilev
      1 - 2
      FC Torpedo Minsk
  • Tuesday, 19 June 2018
    • 01:45
      Finished
      Isloch
      0 - 1
      Dinamo Brest
  • Monday, 18 June 2018
    • 23:45
      Finished
      Gomel
      0 - 2
      Smolevichy
    • 22:00
      Finished
      Dinamo Minsk
      1 - 1
      FK Vitebsk
    • 01:45
      Finished
      Neman Grodno
      2 - 3
      BATE Borisov
  • Sunday, 17 June 2018
    • 23:45
      Finished
      Torpedo Zhodino
      1 - 0
      Dnepr Mogilev
    • 21:45
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      4 - 0
      FC Luch Minsk
    • 00:45
      Finished
      FK Gorodeya
      1 - 2
      FC Minsk
  • Saturday, 16 June 2018
    • 22:45
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      0 - 1
      FK Slutsk
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      FK Slutsk
  • Thursday, 14 June 2018
    • 01:45
      Finished
      Dinamo Brest
      1 - 1
      Dinamo Minsk
  • Wednesday, 13 June 2018
    • 23:45
      Finished
      BATE Borisov
      3 - 0
      Gomel
    • 22:00
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      1 - 0
      Torpedo Zhodino
    • 01:45
      Finished
      FK Vitebsk
      2 - 0
      FC Torpedo Minsk
  • Tuesday, 12 June 2018
    • 23:45
      Finished
      FC Minsk
      0 - 1
      Isloch
    • 22:00
      Finished
      FK Slutsk
      5 - 0
      Dnepr Mogilev
    • 00:45
      Finished
      FC Luch Minsk
      1 - 2
      Neman Grodno
  • Monday, 11 June 2018
    • 22:45
      Finished
      Smolevichy
      2 - 0
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Cancelled
      FK Vitebsk
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
  • Sunday, 03 June 2018
    • 23:00
      Finished
      Torpedo Zhodino
      2 - 0
      FK Slutsk
    • 21:00
      Finished
      Isloch
      1 - 0
      Smolevichy
    • 01:45
      Finished
      FK Gorodeya
      2 - 1
      BATE Borisov
  • Saturday, 02 June 2018
    • 23:45
      Finished
      Gomel
      1 - 0
      FC Luch Minsk
    • 21:45
      Finished
      Dnepr Mogilev
      0 - 1
      FK Vitebsk
    • 19:45
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      1 - 1
      Dinamo Brest
    • 01:45
      Finished
      Neman Grodno
      0 - 1
      Shakhtyor Soligorsk
  • Friday, 01 June 2018
    • 23:45
      Finished
      Dinamo Minsk
      1 - 0
      FC Minsk
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Dinamo Brest
  • Wednesday, 30 May 2018
    • 01:45
      Finished
      Dinamo Brest
      1 - 1
      Dnepr Mogilev
  • Tuesday, 29 May 2018
    • 23:45
      Finished
      FK Vitebsk
      2 - 0
      FK Slutsk
    • 01:45
      Finished
      Neman Grodno
      1 - 0
      Torpedo Zhodino
  • Monday, 28 May 2018
    • 23:45
      Finished
      BATE Borisov
      1 - 1
      Isloch
    • 00:45
      Finished
      FC Luch Minsk
      1 - 1
      FK Gorodeya
  • Sunday, 27 May 2018
    • 23:00
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      2 - 1
      Gomel
    • 22:00
      Cancelled
      FC Minsk
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 21:00
      Finished
      Smolevichy
      0 - 2
      Dinamo Minsk
  • Saturday, 26 May 2018
    • 22:30
      Finished
      FC Minsk
      6 - 1
      FC Torpedo Minsk
  • Thursday, 24 May 2018
    • 00:15
      Finished
      Dinamo Minsk
      0 - 1
      BATE Borisov
  • Wednesday, 23 May 2018
    • 22:15
      Finished
      FK Slutsk
      1 - 1
      Dinamo Brest
    • 01:45
      Finished
      Isloch
      1 - 1
      FC Luch Minsk
  • Tuesday, 22 May 2018
    • 23:45
      Finished
      FK Gorodeya
      0 - 1
      Shakhtyor Soligorsk
    • 01:45
      Finished
      Gomel
      0 - 2
      Neman Grodno
  • Monday, 21 May 2018
    • 23:45
      Finished
      FK Vitebsk
      2 - 0
      Torpedo Zhodino
    • 00:15
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      0 - 0
      Smolevichy
  • Sunday, 20 May 2018
    • 22:15
      Finished
      Dnepr Mogilev
      0 - 0
      FC Minsk
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Smolevichy
  • Tuesday, 15 May 2018
    • 00:30
      Finished
      FC Luch Minsk
      1 - 3
      Dinamo Minsk
  • Monday, 14 May 2018
    • 00:30
      Finished
      BATE Borisov
      2 - 0
      FC Torpedo Minsk
  • Sunday, 13 May 2018
    • 22:15
      Finished
      Neman Grodno
      1 - 0
      FK Gorodeya
    • 20:00
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      3 - 0
      Isloch
    • 00:30
      Finished
      Dinamo Brest
      3 - 1
      FK Vitebsk
  • Saturday, 12 May 2018
    • 22:30
      Finished
      Gomel
      0 - 0
      Torpedo Zhodino
    • 20:30
      Finished
      Smolevichy
      2 - 1
      Dnepr Mogilev
    • 00:30
      Finished
      FC Minsk
      0 - 2
      FK Slutsk
  • Tuesday, 08 May 2018
    • 00:30
      Finished
      Dnepr Mogilev
      0 - 1
      BATE Borisov
  • Monday, 07 May 2018
    • 00:30
      Finished
      Isloch
      1 - 2
      Neman Grodno
  • Sunday, 06 May 2018
    • 22:30
      Finished
      Torpedo Zhodino
      2 - 0
      Dinamo Brest
    • 20:30
      Finished
      Dinamo Minsk
      0 - 0
      Shakhtyor Soligorsk
    • 00:30
      Finished
      FK Gorodeya
      0 - 0
      Gomel
  • Saturday, 05 May 2018
    • 22:30
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      0 - 1
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      FC Luch Minsk
    • 20:30
      Finished
      FK Vitebsk
      1 - 0
      FC Minsk
  • Friday, 04 May 2018
    • 23:30
      Finished
      FK Slutsk
      1 - 0
      Smolevichy
  • Monday, 30 April 2018
    • 00:30
      Finished
      FK Gorodeya
      1 - 1
      Torpedo Zhodino
  • Sunday, 29 April 2018
    • 22:30
      Finished
      Smolevichy
      1 - 1
      FK Vitebsk
    • 01:45
      Finished
      FC Luch Minsk
      2 - 0
      Dnepr Mogilev
    • 00:00
      Finished
      Neman Grodno
      0 - 2
      Dinamo Minsk
  • Saturday, 28 April 2018
    • 22:00
      Finished
      BATE Borisov
      3 - 1
      FK Slutsk
    • 20:00
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      1 - 0
      FC Torpedo Minsk
    • 00:45
      Finished
      Gomel
      1 - 2
      Isloch
  • Friday, 27 April 2018
    • 22:30
      Finished
      FC Minsk
      3 - 3
      Dinamo Brest
    • 22:00
      Cancelled
      Shakhtyor Soligorsk
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
  • Tuesday, 24 April 2018
    • 01:45
      Finished
      FK Vitebsk
      0 - 1
      BATE Borisov
  • Monday, 23 April 2018
    • 23:45
      Finished
      Dnepr Mogilev
      1 - 1
      Shakhtyor Soligorsk
    • 00:00
      Finished
      Dinamo Brest
      2 - 2
      Smolevichy
  • Sunday, 22 April 2018
    • 22:00
      Finished
      Isloch
      0 - 0
      FK Gorodeya
    • 19:00
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      0 - 1
      Neman Grodno
  • Saturday, 21 April 2018
    • 23:00
      Finished
      Torpedo Zhodino
      2 - 1
      FC Minsk
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Neman Grodno
    • 21:00
      Finished
      Dinamo Minsk
      2 - 1
      Gomel
    • 19:00
      Finished
      FC Luch Minsk
      0 - 3
      FK Slutsk
  • Sunday, 15 April 2018
    • 23:00
      Finished
      FK Gorodeya
      0 - 2
      Dinamo Minsk
    • 21:00
      Finished
      Gomel
      0 - 0
      FC Torpedo Minsk
    • 19:00
      Finished
      Smolevichy
      1 - 1
      FC Minsk
    • 00:45
      Finished
      Isloch
      0 - 0
      Torpedo Zhodino
  • Saturday, 14 April 2018
    • 23:00
      Finished
      BATE Borisov
      2 - 0
      Dinamo Brest
    • 21:00
      Finished
      Neman Grodno
      0 - 0
      Dnepr Mogilev
    • 00:45
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      0 - 1
      FK Slutsk
  • Friday, 13 April 2018
    • 22:45
      Finished
      FC Luch Minsk
      0 - 2
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Cancelled
      Gomel
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
  • Saturday, 07 April 2018
    • 23:00
      Finished
      Dinamo Minsk
      0 - 0
      Isloch
    • 21:00
      Finished
      FK Vitebsk
      2 - 1
      Shakhtyor Soligorsk
    • 17:00
      Finished
      FC Torpedo Minsk
      1 - 0
      FK Gorodeya
    • 01:45
      Finished
      Dnepr Mogilev
      1 - 0
      Gomel
    • 00:00
      Finished
      Torpedo Zhodino
      1 - 0
      Smolevichy
  • Friday, 06 April 2018
    • 22:00
      Finished
      FC Minsk
      0 - 2
      BATE Borisov
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      FK Gorodeya
  • Thursday, 05 April 2018
    • 23:30
      Finished
      FK Slutsk
      1 - 1
      Neman Grodno
    • 21:30
      Finished
      Dinamo Brest
      2 - 1
      FC Luch Minsk
  • Sunday, 01 April 2018
    • 23:00
      Finished
      BATE Borisov
      1 - 0
      Smolevichy
    • 22:00
      Cancelled
      Isloch
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 21:00
      Finished
      FK Gorodeya
      1 - 2
      Dnepr Mogilev
    • 19:00
      Finished
      Isloch
      1 - 1
      FC Torpedo Minsk
    • 00:00
      Finished
      Dinamo Minsk
      2 - 1
      Torpedo Zhodino
  • Saturday, 31 March 2018
    • 22:00
      Finished
      Shakhtyor Soligorsk
      0 - 0
      Dinamo Brest
    • 20:00
      Finished
      Gomel
      0 - 0
      FK Slutsk
    • 00:30
      Finished
      Neman Grodno
      1 - 1
      FK Vitebsk
  • Friday, 30 March 2018
    • 22:30
      Finished
      FC Luch Minsk
      0 - 0
      FC Minsk
  • Friday, 20 July 2018
    • 22:00
      Cancelled
      FK Gorodeya
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 23:45
      Not started
      Neman Grodno
      -
      FK Slutsk
  • Saturday, 21 July 2018
    • 01:45
      Not started
      BATE Borisov
      -
      FC Minsk
    • 19:00
      Not started
      FC Luch Minsk
      -
      Dinamo Brest
    • 21:30
      Not started
      Gomel
      -
      Dnepr Mogilev
    • 23:30
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      FC Torpedo Minsk
  • Sunday, 22 July 2018
    • 21:30
      Not started
      Isloch
      -
      Dinamo Minsk
    • 23:30
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      FK Vitebsk
  • Tuesday, 24 July 2018
    • 00:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Cancelled
      Neman Grodno
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
  • Saturday, 18 August 2018
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      Shakhtyor Soligorsk
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      Neman Grodno
    • 22:00
      Not started
      FK Vitebsk
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      Gomel
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      Smolevichy
  • Saturday, 25 August 2018
    • 22:00
      Not started
      BATE Borisov
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      Dinamo Brest
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Not started
      Neman Grodno
      -
      FC Torpedo Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      Gomel
      -
      Dinamo Minsk
    • 22:00
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      Dnepr Mogilev
  • Monday, 27 August 2018
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      FC Luch Minsk
  • Saturday, 01 September 2018
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Not started
      FK Vitebsk
      -
      Smolevichy
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      FC Minsk
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      Shakhtyor Soligorsk
    • 22:00
      Not started
      Isloch
      -
      Gomel
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      Neman Grodno
  • Saturday, 15 September 2018
    • 22:00
      Not started
      BATE Borisov
      -
      Dnepr Mogilev
    • 22:00
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      Dinamo Minsk
    • 22:00
      Not started
      Neman Grodno
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      Gomel
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Not started
      FC Luch Minsk
      -
      FC Torpedo Minsk
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      FK Slutsk
  • Saturday, 22 September 2018
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      Smolevichy
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      FC Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Vitebsk
      -
      Dinamo Brest
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      Gomel
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      Neman Grodno
    • 22:00
      Not started
      Isloch
      -
      Shakhtyor Soligorsk
  • Wednesday, 26 September 2018
    • 23:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      Dinamo Minsk
  • Monday, 01 October 2018
    • 22:00
      Cancelled
      Smolevichy
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 22:00
      Not started
      BATE Borisov
      -
      Dinamo Minsk
    • 22:00
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      Neman Grodno
      -
      Gomel
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      FC Luch Minsk
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      FK Slutsk
    • 22:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      FC Torpedo Minsk
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      Dnepr Mogilev
  • Sunday, 07 October 2018
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      Neman Grodno
    • 22:00
      Not started
      Gomel
      -
      Shakhtyor Soligorsk
    • 22:00
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      Isloch
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      Smolevichy
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      Dinamo Brest
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      FC Minsk
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      FC Minsk
  • Friday, 19 October 2018
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      Dinamo Minsk
    • 22:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      BATE Borisov
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      Neman Grodno
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Not started
      FC Luch Minsk
      -
      Gomel
    • 22:00
      Not started
      FK Vitebsk
      -
      Dnepr Mogilev
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      FC Torpedo Minsk
    • 22:00
      Cancelled
      Dinamo Brest
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
  • Friday, 26 October 2018
    • 22:00
      Not started
      Isloch
      -
      FC Minsk
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      Dinamo Brest
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      FK Slutsk
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      Shakhtyor Soligorsk
    • 22:00
      Not started
      Neman Grodno
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      Gomel
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      Smolevichy
  • Saturday, 03 November 2018
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      Gomel
    • 22:00
      Not started
      BATE Borisov
      -
      Neman Grodno
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Not started
      FC Luch Minsk
      -
      Shakhtyor Soligorsk
    • 22:00
      Cancelled
      FK Slutsk
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      FC Torpedo Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Vitebsk
      -
      Dinamo Minsk
  • Friday, 09 November 2018
    • 22:00
      Not started
      Gomel
      -
      FC Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      Dinamo Brest
    • 22:00
      Not started
      Isloch
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      FK Slutsk
    • 22:00
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Dnepr Mogilev
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      Dnepr Mogilev
    • 22:00
      Not started
      Neman Grodno
      -
      Smolevichy
  • Saturday, 24 November 2018
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Brest
      -
      Gomel
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Not started
      Dnepr Mogilev
      -
      Dinamo Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Slutsk
      -
      Isloch
    • 22:00
      Not started
      BATE Borisov
      -
      FC Luch Minsk
    • 22:00
      Not started
      FK Vitebsk
      -
      FK Gorodeya
    • 22:00
      Not started
      Smolevichy
      -
      Shakhtyor Soligorsk
    • 22:00
      Not started
      FC Torpedo Minsk
      -
      Torpedo Zhodino
    • 22:00
      Not started
      FC Minsk
      -
      Neman Grodno
  • Sunday, 02 December 2018
    • 22:00
      Not started
      Gomel
      -
      FK Vitebsk
    • 22:00
      Not started
      FK Gorodeya
      -
      FK Slutsk
    • 22:00
      Not started
      Isloch
      -
      Dnepr Mogilev
    • 22:00
      Cancelled
      Dinamo Minsk
      0 - 0
      Krumkachy Minsk
    • 22:00
      Not started
      Torpedo Zhodino
      -
      BATE Borisov
    • 22:00
      Not started
      FC Luch Minsk
      -
      Smolevichy
    • 22:00
      Not started
      Shakhtyor Soligorsk
      -
      FC Minsk
    • 22:00
      Not started
      Dinamo Minsk
      -
      FC Torpedo Minsk
    • 22:00
      Not started
      Neman Grodno
      -
      Dinamo Brest
# Player Team Goals
1
Pavel Savitskiy
Dinamo Brest 9
2
Evgeni Shikavko
FK Slutsk 8
3
Kirill Vergeichik
FK Vitebsk 7
4
Anton Matveenko
FK Vitebsk 5
4
Denis Laptev
Shakhtyor Soligorsk 5
4
Igor Stasevich
BATE Borisov 5
4
Mirko Ivanic
BATE Borisov 5
4
Nikolay Signevich
BATE Borisov 5
4
Vladimir Khvashchinski
Dinamo Minsk 5
10
Anton Saroka
Dinamo Minsk 4
10
Dmitri Antilevski
FC Minsk 4
10
Dmitri Lebedev
FK Gorodeya 4
10
Maksim Skavysh
BATE Borisov 4
10
Valeri Gorbachik
Smolevichy 4
10
Valeri Zhukovski
Neman Grodno 4
10
Vladislav Klimovich
Torpedo Zhodino 4
17
Aleksandr Kholodinskiy
Isloch 3
17
Artem Milevsky
Dinamo Brest 3
17
Artem Solovey
Dinamo Minsk 3
17
Artem Vaskov
Smolevichy 3
No data for this moment.
No data for this moment.
# Team
  • Belarus : Premier League
    • 22:00
      Cancelled
      Krumkachy Minsk
      0 - 0
      Gomel